Jak poruszać się po archwium

Obsługa archiwum społecznego jest bardzo intuicyjna, więc mamy nadzieję, że nie przysporzy Państwu większych problemów.

W pasku bocznym znajdują się podstrony z różnymi informacjami, a materiały archiwalne, które zapewne Państwa najbardziej interesują, znajdują się w zakładce „Kolekcje”.

Aby sprawnie poruszać się po stronie i uzyskać wszystkie informacje należy wybrać interesująca nas kategorię, a następnie wybrać zdjęcie, które chcemy obejrzeć.

Na dole zdjęcia pojawią się ikonki, z których najciekawsze możliwości ma pierwsza po prawej:

informavcja

Jeśli mają państwo jakieś uwagi odnośnie archiwum lub strony – prosimy o kontakt – pragniemy, by jak najlepiej owoce projektu „Na pamięć” – archiwum społeczne odpowiadały państwa oczekiwaniom.

Za nami finał projektu (28.11.2016), strona internetowa już opublikowana i chciałoby się rzec, że tym akcentem zakończyły się prace nad archiwum społecznym… Nic z tych rzeczy! To dopiero początek! W naszych zasobach znajduje się jeszcze mnóstwo materiałów, które sukcesywnie będziemy publikować, informując oczywiście co nowego dodaliśmy.

Czekamy jednocześnie na zgłoszenia kolejnych osób, które mają w swoich albumach zdjęcia bądź też inne materiały i chcą utrwalić je od zapomnienia. Prosimy o kontakt. Z ogromną przyjemnością poddamy je digitalizacji i udostępnimy na stronie archiwum.

UWAGA! Przed włączeniem galerii zaleca się zrobienie kubka ciepłej herbaty i kanapek – oglądanie baaardzo wciąga!